Fanúšikovský web o seriáli Búrlivé víno spustený!

02.01.2013 11:35

Búrlivé víno je nový rodinný dramatický seriál, ktorý denne od pondelka do piatku o 18:00 vysiela TV Markíza. Vítame vás na neoficiálnych fanúšikovských stránkach seriálu. Veríme, že sa vám tu bude páčiť, nájdete tu novinky, informácie o postavách. Svojen názory môžete vyjadriť v Knihe návštev. Ak máte záujem o spoluprácu alebo výmenu ikoniek mailujte na drozofilask@gmail.com alebo napíšte do Knihy návštev.

 

Ďakujem, váš Drozofila :)

 

FOTO: TV Markíza, www.markiza.sk

Diskusná téma: Fanúšikovský web o seriáli Búrlivé víno spustený!

Dátum: 04.03.2014

Vložil: Dr.

Titulok: strach a hrúza

Tak toto je už dosť!!! Prídem večer z roboty, zapnem televízor, a už tam beží Búrlivé víno jak najaté! Neznášam ten seriál. Raz som sa to pokúšal pozerať, no z trápnych scén, mizerných hereckých výkonov Nely Pociskovej, naivných rodinných scén a ako keby to nestačilo snažia sa z toho spraviť nejakú mysteriózu tým, že pridajú zjavenia Nininej matky. Markíza ma hlboko sklamala. Väčšiu detinskosť a naivitu vymyslieť nemohli. Televízia nám má podľa môjho neskromného názoru poskytovať obrazy, ktoré majú aspoň niečo spoločné s realitou. No Búrlivé víno neviem, nechápem ako vôbec tomu niektorí ľudia môžu veriť, ale musím Vás sklamať, takéto niečo sa nikdy v živote nemá šancu odohrať.

Dátum: 23.05.2015

Vložil: Ria

Titulok: Re:strach a hrúza

Už je to hlavne o primitivizme. Martin super pediater potrebuje tú "lacnú holku", aby sa postarala o Jurka, no trápne. Alebo Buranovský čo je lekár, alebo "Burčiak s.r.o.", alebo starká Roznerka ako vševedko. Ale najtrápnejšie už vyznieva ako Krammer dokáže zabezpečiť všetko zlo. No už sa miestami nedá na to ani pozerať. O Oláhovi ani nehovorím
Pôvodní autori to predsa natočili serioznejšie ako to teraz ide do najväčšieho trapasu. Sú tam také "kydy," že aj "sprostému" sa z toho robí zle.
Začnite to robiť seriozne ako Haláková a spol, lebo toto je o ničom.

Dátum: 05.01.2014

Vložil: Anna Dedikova

Titulok: HANAH

Pre mňa je tento seriál ,ako je to v reálnom živote a aká je dôležitá spolupatričnosť v rodine,ako sa dá všetko zvládnuť.Samozrejme býva to sprevádzané i turbulenciami.

Dátum: 21.11.2013

Vložil: xaxa

Titulok: nábytok

páči sa mi stolík z Búrlivého vína, ktorý vyzerá ako peň stromu - kde by som taký zohnala?

Dátum: 26.08.2014

Vložil: robi

Titulok: Re:nábytok

Jawa nabytok, Bratislava

Dátum: 07.07.2013

Vložil: ladislav

Titulok: aburlive vino

hm burlive vino ? je to prekrasny serial ,konecne nieco krasne Slovenske

Dátum: 19.06.2013

Vložil: verulinka

Titulok: super

tenhle seriate je bezva proste prava krasa

Dátum: 18.05.2013

Vložil: miminka

Titulok: to je burlivé víno

Nina je super

Dátum: 12.05.2013

Vložil: mima

Titulok: je to super

Nic

Dátum: 02.04.2013

Vložil: Zaritý odporca

Titulok: TOTÁLNA KRAVINA

Burlive vino je totálny aušus!!!!!!!! Nechápem ako to môže niekto sledovať, hej. Úplná sprostosť o tom neni pochyb. Toto už markiza preháňa- namiesto nejakeho hodnotneho krvaku si mysli, že budem večer kukať dáke burlive víno!!... Nonsens!!!!!!!!!!!!! Jak sa hovorí - "to kam sme akože dospeli ludia?!", to sa treba zamysleť...
AKOŽE NEZNÁŠAM BÚRLIVÉ VÍNO, JEDNA Z NAJVAČÍCH HOVADÍN V TELEVÍZORE. HANBITE SA VY FANUŠKOVIA, PHA
Tolko ako sa hovori: moj nazor ludia

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok